Przejdź do

Nagrania lektorskie

W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na treści zwłaszcza w Internecie, Klienci biznesowi potrzebują stałego dostępu do szybko i sprawnie działającego serwisu jakim jest studio nagrań lektorskich. Działania marketingowe prowadzone na wielu rynkach wymagają niejednokrotnie tworzenia reklam (np. reklama radiowa), filmów wizerunkowych i produktowych, które zawierają narrację w wielu językach. Działając na rynku od kilkunastu lat rozumiemy te potrzeby oferując sprawną realizację nagrań oraz ich postprodukcję. Niejednokrotnie uczestniczymy w tłumaczeniu tekstu na języki obce, wykorzystując przy tym doświadczenie lektorów natywnych.

KTO TWORZY NASZE STUDIO LEKTORSKIE?

Lektorzy realizujący nagrania lektorskie w naszym studio cechują się niepowtarzalną i charakterystyczną barwą głosu. Są to osoby obdarzone przez naturę głosem, który przyciąga uwagę i może uatrakcyjnić każdą reklamę bądź film. W naszej ofercie posiadamy również usługi lektorskie realizowane przez najbardziej doświadczonych w branży lektorów. Przykładem jest znany lektor filmowy Stanisław Olejniczak, który jako jeden z nielicznych w branży potrafi czytać teksty synchronicznie. W trakcie sesji nagraniowej Pan Stanisław, który znajdował się studiu lektorskim czytał skrypt oglądając jednocześnie film w którym oryginalne ścieżki lektorskie były nagrane w języku ukraińskim:

PROFESJONALNE NAGRANIA LEKTORSKIE – CENNIK NASZEJ FIRMY

Realizujemy różnego rodzaju nagrania. W naszej ofercie znajdują się między innymi zapowiedzi telefoniczne, audiobooki, a także nagrania na potrzeby lektora do prezentacji multimedialnych, spotów radiowych i reklamowych. Nasi lektorzy to osoby doświadczone, które swój kunszt wypracowały na deskach znanych teatrów i w wielu rozgłośniach radiowych. Lektor do prezentacji może zostać przez Państwa wyszukany w naszej bazie głosów, którą nieustannie powiększamy. Swoją ofertę urozmaiciliśmy między innymi o komunikaty lektorskie realizowane przez lektorów obcojęzycznych, co gwarantuje naturalne i oryginalne brzmienie dowolnego nagrania w języku obcym. Ich głosy znajdziecie Państwo w naszym banku głosów, w kategorii NATIVES.

WYBIERZ NASZĄ OFERTĘ NAJLEPSZYCH NAGRAŃ LEKTORSKICH

Nagrania lektorskie oferowane przez Powitania.pl realizowane są w przeciągu 2 dni roboczych. W przypadku niestandardowych zleceń (złożonych produkcji dźwiękowych) termin zawsze uzgadniany jest z Klientem.
Głosy lektorów z nami współpracujących niezaprzeczalnie podniosą atrakcyjność Państwa spotów reklamowych, czy też radiowych. Lektorzy zwiększą skuteczność połączeń telefonicznych przychodzących do Państwa firm, a nasz głos lektora ożywi każdą prezentację multimedialną.