Nagrania lektorskie

Lektorzy realizujący nagrania lektorskie muszą cechować się niepowtarzalną i charakterystyczną barwą głosu. Są to osoby obdarzone przez naturę głosem, który przyciąga uwagę i może uatrakcyjnić nawet najzwyklejszą reklamę bądź komunikat telefoniczny. Staramy się wyjść naprzeciw Państwa potrzebom, zatem oferujemy Państwu między innymi nagrania w różnych językach obcych. Informacje na ten temat znajdziecie Państwo w naszej bazie głosów, a każda oferta realizowana jest w bardzo przystępnej cenie z gwarancją jakości i satysfakcji.

Realizujemy różnego rodzaju nagrania. W naszej ofercie znajdują się między innymi zapowiedzi telefoniczne, audiobooki, a także nagrania na potrzeby lektora do prezentacji multimedialnych, spotów radiowych i reklamowych. Nasi lektorzy to osoby doświadczone, które swój kunszt wypracowały na deskach znanych teatrów i w wielu rozgłośniach radiowych. Lektor do prezentacji może zostać przez Państwa wyszukany w naszej bazie głosów, którą nieustannie powiększamy. Swoją ofertę urozmaiciliśmy między innymi o komunikaty lektorskie realizowane przez lektorów obcojęzycznych, co gwarantuje naturalne i oryginalne brzmienie dowolnego nagrania w języku obcym. Ich głosy znajdziecie Państwo w naszym banku głosów, w kategorii NATIVES.

Nagrania lektorskie oferowane przez powitania.pl realizowane są w przeciągu 2 dni roboczych. W przypadku niestandardowych zleceń (złożonych produkcji dźwiękowych) termin zawsze uzgadniany jest z Klientem.
Głosy lektorów z nami współpracujących niezaprzeczalnie podniosą atrakcyjność Państwa spotów reklamowych, czy też radiowych. Lektorzy zwiększą skuteczność połączeń telefonicznych przychodzących do Państwa firm, a nasze nagrania lektorskie ożywią każdą prezentację multimedialną.

© Bank głosów, nagrania lektorskie, bank głosu, lektorzy, zapowiedzi telefoniczne

modyfikacje: ephp