Cennik

Cennik usług nagraniowych z dnia 01.01.2014

1. Nagrania reklamowe – kompletny spot do 30 sek. – licencja 1 rok

Usługa

Ilość

Cena netto *

Centrum handlowe/reklama mobilna

1 wersja

od 300 PLN

Radio lokalne

2 wersje

od 300 PLN

Radio ogólnopolskie

2 wersje

od 900 PLN

Telewizja lokalna

2 wersje

od 600 PLN

Telewizja tematyczna

2 wersje

od 1200 PLN

Telewizja ogólnopolska

3 wersje

od 2200 PLN

*Cena obowiązuje dla dowolnego lektora z banków: Głosy męskie, Głosy żeńskie. Dla lektorów z banków: Natives, Znani i Lubiani ceny ustalane są indywidualnie.

2. Zapowiedzi telefoniczne, IVR–licencja dożywotnia*

Wybrany lektor z banków

**Ilość słów

Cena netto

Głosy Męskie; Głosy Żeńskie

1 – 100

320 PLN

101 – 200

480 PLN

powyżej 200

ustalana indywidualnie

Znani i Lubiani; Natives

dowolna

ustalana indywidualnie

Usługi dodatkowe

Ilość

Cena netto

Autorski podkład muzyczny*

1 szt.

150 PLN

Miksowanie

1 szt.

50 PLN

* Dożywotnia licencja dla jednego Klienta końcowego – brak możliwości dalszej odsprzedaży

*Ilość słów jest to łączna ilość wyrazów dla wszystkich komunikatów. Dla nagrań dwujęzycznych doliczane jest 100 PLN netto do kwoty wynikającej w powyższej tabeli.

3. Obszerne teksty, min. 10 stron A4 (1800 znaków bez spacji)

Usługa

licencja

Cena netto

Prezentacje i filmy korporacyjne

Dożywotnia

od 150 PLN/A4

Internet

Dożywotnia

od 200 PLN/A4

Audiobooki

Dożywotnia

od 40 PLN/A4

 

Ile kosztują nagrania realizowane przez powitania.pl? Cena zależy przede wszystkim od rodzaju nagrania głosowego. Największy koszt to oczywiście spoty reklamowe, które trafiają do radia lub telewizji. Gdy mamy do czynienia z radiem lokalnym kwota ta nie przekracza 300 zł netto. Koszt wzrasta wraz z zasięgiem, który obejmować będzie reklama. Spot ukazujący się w telewizji lokalnej jest najtańszy, telewizja tematyczna to już kwota dwa razy większa, z największym wydatkiem muszą liczyć się ci z Państwa, którzy chcą umieścić swoją reklamę w telewizji ogólnopolskiej. Nagrania reklamowe otrzymują licencję na 1 rok, a podane ceny obowiązują dla dowolnego lektora z banków: Głosy męskie i Głosy żeńskie. W przypadku lektorów Natives oraz Znani i Lubiani ceny są ustalane indywidualnie.

Jeśli chodzi o nagrania zapowiedzi telefonicznych tutaj cena uzależniona jest od ilości słów zawierających się w nagraniu. W przypadku tej kategorii również lektorzy z banków Natives i Znani i Lubiani to stawki ustalane indywidualnie, natomiast banki zawierające męskie i żeńskie głosy, to koszt rzędu 320 do 480 zł netto w przypadku, gdy nagranie nie składa się z więcej niż 200 słów. Licencja w przypadku nagrań zapowiedzi telefonicznych jest dożywotnia, co oczywiście wiąże się z tym, że nie mają Państwo możliwości dalszej odsprzedaży wykupionej licencji.

Mają Państwo również możliwość nagrania obszernych tekstów, które obejmują minimum 5 stron A4. Najtańsze są nagrania do audiobooków (od 40 zł netto za jedną stronę A4). Prezentacje i filmy korporacyjne to koszt od 150 zł netto za stronę A4, wyższe kwoty związane są natomiast z obszernymi nagraniami w Internecie (od 200 zł netto za jedną stronę A4). W przypadku audiobooków i prezentacji, a także filmów korporacyjnych mamy do czynienia z licencją dożywotnią, a nagrania umieszczane w Internecie objęte są licencją jednoroczną.
Warto podkreślić, że niezależnie od rodzaju nagrania i jego wartości, nie pobieramy dodatkowych opłat za studio lektorskie.

© Bank głosów, nagrania lektorskie, bank głosu, lektorzy, zapowiedzi telefoniczne

modyfikacje: ephp